کلاردشت – امیرعلی دلفان آذری به عنوان سرپرست شهرداری کلاردشت معارفه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا طاهری نسب شهردار کلاردشت روز گذشته استعفای خود را به شورای اسلامی این شهر تسلیم کرد و با اکثریت آرا موافقت از این سمت کنار رفت و امیرعلی دلفان آذری معاون وی به عنوان سرپرست شهرداری کلاردشت معارفه شد.

وحید مسلمی رئیس شورای اسلامی شهر کلاردشت بعد ازظهر پنجشنبه در جلسه ای که به مناسبت معارفه سرپرست شهرداری با حضور کارمندان این نهاد برگزار شد اظهار کرد: با توجه به مشکلات بسیاری که شهرداری کلاردشت با آن روبروست اما طاهری نسب برای آبادانی شهرستان بیش از یک سال در کناراعضای شورای شهر تلاش نمود که جای تقدیر دارد.

وی افزود: متاسفانه شهرداری کلاردشت در شرایط نامناسبی به سر می برد لذا لازم است کارکنان بیش از پیش در واحدهای خود در سایه تعامل و همدلی فعالیت کنند، زیرا شهرداری کلاردشت به دلیل روبرو شدن با مشکلات مالی از نگاه برخی کارشناسان عقب مانده بحساب می آید لذا برای سرو سامان بخشیدن به آن باید همه ی ما با تعامل و همفکری مشکلات را برطرف تماییم.

علی داراسرایی عضو شورای اسلامی شهر کلاردشت نیز در این جلسه گفت:برای اینکه شهرداری کلاردشت از مشکلاتی که با آن دست به گریبان است خارج شود باید در اولین قدم سرپرست شهرداری جلسه ای را با متخصصین و کارشناسان آگاه به امور و قوانین شهرداری برگزار کند، زیرا مدیری موفق است که بتواند در زمان بروز مشکلات آن را مدیریت کند و در شرایط بحرانی بتواند با ارائه برنامه های اصولی موقعیت را به حالت عادی در آورد.

دراسرایی همچنین با اشاره به غیرانتفاعی بودن شهرداری ها و تاثیر نحوه درآمد زایی آنها بر روند توسعه شهری افزود:با توجه به شرایط کنونی شهرداری لازم است کارگروهی در حوزه ارائه برنامه ها در راستای در آمدزایی شهرداری تشکیل شود درغیر این صورت اگر همین روند ادامه یابد شهرداری باید اعلام ورشکستگی کند.

دراسرایی در ادامه افزود: بهتر است سنجش پرسنل نیز بر اساس درآمد زایی باشد زیرا هرچقدر در آمدزایی بیشتر باشد به نفع پرسنل نیز خواهد بود زیرا حقوق و مزایای آنها به موقع پرداخت خواهد شد.

علی دلفان آذری سرپرست شهرداری کلاردشت نیز گفت: بدون شک با تجربیاتی که طی سالها خدمت در شهرداری داشته ام برنامه هایی رابرای از بین بردن مشکلات تدوین خواهم کرد و با همکاری و تعامل با اعضای شورای شهر و پرسنل خدوم شهرداری این نهاد را در نسیر شکوفایی قرار خواهیم داد.

منبع : خبرگزاری مهر – شناسهٔ خبر: 2850014